O firmie Damar

Nasza Stacja Kontroli Pojazdów wykonuje przeglądy rejestracyjne wszystkich pojazdów do 3.5t. Stacja wyposażona jest w nowoczesną linię diagnostyczną niemieckiej firmy MAHA pozwalającą na dokładne sprawdzenie stanu technicznego każdego samochodu jak również i motocykla.

Stacja zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych diagnostów służących swoimi umiejętnościami i wiedzą klientom. Badania techniczne pojazdów wykonywane są na sprzęcie najwyższej jakości, posiadające aktualne certyfikaty oraz poddawane okresowym przeglądom. Urządzenia te pozwalają na wnikliwe i drobiazgowe sprawdzenie każdego pojazdu.

W naszym warsztacie wykonujemy również pełny pomiar geometrii oraz regulację zawieszenia przedniej i tylnej osi. Posiadamy nowoczesny sprzęt do geometrii firmy HUNTER. Przed pomiarem i regulacją sprawdzmy stan zawieszenia bezpłatnie.

Zajmujemy się naprawami samochodów osobowych i dostawczych (do 3.5 tony). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie i usuwaniu różnych usterek, także tych nietypowych i trudnych do zdiagnozowania. Stosujemy najwyższej jakości sprzęt oraz nowe technologie.

Zapraszamy

Copyright © 2007-2012 gre.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: strony internetowe - gre.pl